DENİZ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK HİZMETLERİ TİC. A.Ş ANA SAYFA İLETİŞİM
BİLGİ AL
Farklıyız, çünkü…

Her şeyden önce müşterilerimizi çok iyi dinliyor, isteklerini ciddiye alıyor ve önemsiyoruz. Müşterimize özel çözümler üretiyor ve sürekliliğini sağlıyoruz. Bu sistematik çalışma içerisinde müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve beklentilerine uygun İş Güvenliği Uzmanı, İş Yeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli bulma konusunda çaba gösteriyor, hem kendi şirket kültürümüze hem de müşterimizin firma kültürüne uygun kadroları görevlendirme konusuna da önem veriyoruz. Çalışmalarımızda hizmet süresini baz almıyoruz, fazla hizmet vermekten çekinmiyoruz. Çünkü bizim için önemli olan kanunun emrettiği asgari sınırlara ulaşmak değil, işin ve riskin gerektirdiği düzeyde çalışmalarımızı yaparak öngörülerimizi müşterilerimizle birlikte uygulamak.

Yaptığımız tüm çalışmalarda teknolojinin vazgeçilmez bir unsur olduğunu biliyor ve tüm faaliyetlerimizi yazılım programımız üzerinde yaparken müşterimizin de katılımını sağlıyoruz.

Çalışanlarımıza kendi kişisel gelişimleri için fırsat veriyor, profesyonel sorunları ve isteklerini birlikte çözümlüyoruz. Çalışanlarımızın motivasyonuna önem veriyoruz. Profesyonellerimizin hizmet verdiği kurumlara 3. Göz olarak ziyaretler gerçekleştiriyor iyi uygulamaları diğer çalışanlarımızla, gelişmesi gereken yönlerine de koçluk yapıyoruz.

Çalışanlarımızla ve firmalarımızla beraber yürüyor ve beraber büyüyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliğinin önemini biliyoruz. İş odaklıyız ve kurumsal deneyime sahibiz, müşterilerimizin süreçlerini profesyonelce yönetiyor ve en kısa sürede proaktif çözümler üretiyoruz. Verdiğimiz hizmetin de kurum içerisinde nasıl bir iz bıraktığını izliyoruz.

Bize verilen her işi kendi işimiz gibi sahipleniyoruz, sözümüzü tutuyoruz, ulaşılabiliyoruz.

İyi bir karneye sahibiz.

BİLGİ AL